نقشه کشورهایی که داعش در آن ها نفوذ دارد Reviewed by Momizat on . نقشه کشورهایی که داعش در آن ها نفوذ دارد اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش تاکنون توانسته در کشورهای مختلفیی نفوذ کند و حتی دست به جنایت بزند. اکنون این گرو نقشه کشورهایی که داعش در آن ها نفوذ دارد اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش تاکنون توانسته در کشورهای مختلفیی نفوذ کند و حتی دست به جنایت بزند. اکنون این گرو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » نقشه کشورهایی که داعش در آن ها نفوذ دارد

تبلیغات

نقشه کشورهایی که داعش در آن ها نفوذ دارد

نقشه کشورهایی که داعش در آن ها نفوذ دارد

نقشه کشورهایی که داعش در آن ها نفوذ دارد

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش تاکنون توانسته در کشورهای مختلفیی نفوذ کند و حتی دست به جنایت بزند. اکنون این گروه تروریستی نقشه کشورهایی که در آن ها نفوذ دارد را منتشر کرده است.

به گزارش میهن گرام :به نقل از وب‌سایت “اِکسپرس”، گروه تروریستی داعش نقشه‌ای را منتشر کرد که در آن محل‌هایی که عناصر این گروه تروریستی به صورت پنهانی در حال برنامه‌ریزی برای اجرای حملات تروریستی هستند را نمایش می‌دهد.

گروه تروریستی داعش به مناسبت دومین سال اعلام خلافت خودخوانده در سوریه و عراق، نقشه جدیدی از کشورهایی که در آن‌ها عناصر نفوذی دارد را منتشر کرد. در این نقشه، کشورها از نظر میزان نفوذ داعش در آنها به چند دسته تقسیم شده اند.

داعش در این نقشه ادعا کرده است در کشورهای شرقی اروپا نیز عناصر نفوذی دارد. همچنین نام نیجریه – کشوری که درگیر مبارزه با گروه تروریستی بوکوحرام است — در این نقشه به چشم می‌خورد. گفته می‌شود این عناصر نفوذی در حال ترتیب دادن حملات تروریستی در کشورهایی مانند فرانسه، ترکیه و لبنان هستند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات