آیا زخمی شدن امیر نوری در فلوجه عراق واقعیت دارد؟ Reviewed by Momizat on . آیا زخمی شدن امیر نوری در فلوجه عراق واقعیت دارد؟ اخبار داعش :بعد از منتشر شدن تصاویری از حضور امیر نوری در عراق و مبارزه با داعش اکنون خبرهایی از زخمی شدن امیر آیا زخمی شدن امیر نوری در فلوجه عراق واقعیت دارد؟ اخبار داعش :بعد از منتشر شدن تصاویری از حضور امیر نوری در عراق و مبارزه با داعش اکنون خبرهایی از زخمی شدن امیر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » آیا زخمی شدن امیر نوری در فلوجه عراق واقعیت دارد؟

تبلیغات

آیا زخمی شدن امیر نوری در فلوجه عراق واقعیت دارد؟

آیا زخمی شدن امیر نوری در فلوجه عراق واقعیت دارد؟

آیا زخمی شدن امیر نوری در فلوجه عراق واقعیت دارد؟

اخبار داعش :بعد از منتشر شدن تصاویری از حضور امیر نوری در عراق و مبارزه با داعش اکنون خبرهایی از زخمی شدن امیر نوری در فلوجه عراق منتشر شده است که واقعیت ندارد.

به گزارش میهن گرام :پس از آنکه چند روز پیش امیر نوری تصویری از خود در جبهه ی فلوجه در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد برخی کانال ها و شبکه های اجتماعی با انتشار تصویر زیر خبر از زخمی شدن امیر نوری توسط نیروهای داعشی دادند. اما بررسی ها حاکی از این است که وی در حال ایفای نقش در یکی از پروژه های سینمایی است و تصویر منتشر شده آخرین گریم او محسوب می شود.

پست های گذشته امیر نوری نشان می دهد که وی در پشت صحنه فیلم ریش نداشته و ریش فعلی او گریم است.
منبع:خبرگزاری میزان

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات