زنده سوزاندن چهار نفر توسط گروه بوکوحرام +عکس (+۱۸) Reviewed by Momizat on . زنده سوزاندن چهار نفر توسط گروه بوکوحرام +عکس (+18) اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی بوکوحرام که به داعش پیوسته بود دست به چنایت هولناکی زد و چهار نفر را زنده زنده سوزاندن چهار نفر توسط گروه بوکوحرام +عکس (+18) اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی بوکوحرام که به داعش پیوسته بود دست به چنایت هولناکی زد و چهار نفر را زنده Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » زنده سوزاندن چهار نفر توسط گروه بوکوحرام +عکس (+۱۸)

تبلیغات

زنده سوزاندن چهار نفر توسط گروه بوکوحرام +عکس (+۱۸)

زنده سوزاندن چهار نفر توسط گروه بوکوحرام +عکس (+۱۸)

زنده سوزاندن چهار نفر توسط گروه بوکوحرام +عکس (+18)

اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی بوکوحرام که به داعش پیوسته بود دست به چنایت هولناکی زد و چهار نفر را زنده زنده در آتش سوزاندن. بوکوحرام تاکنون جنایات زیادی را انجام داده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از خبرگزاری فرانسه، ارتش نیجر اعلام کرد؛ در حمله گروه تروریستی بوکوحرام در نزدیکی شهر بوسو در جنوب شرقی این کشور دست کم شش غیرنظامی کشته و هفت نفر زخمی شدند.

ارتش در بیانیه ای که از رادیو تلویزیون دولتی نیجر پخش شد اعلام کرد: دو نفر براثر شلیک گلوله کشته شدند، چهار نفر زنده سوختند و هفت نفر زخمی شدند.

این منبع اعلام کرد: حمله حدود ساعت یازده شب به وقت محلی صورت گرفت. در این حمله روستای یبی، در مجاورت شهر پادگانی بوسو در حاشیه رودخانه کومادوگو یوبه که مرز با نیجریه به شمار می آید هدف قرار گرفت.

جنگجویان بوکوحرام پیش از آنکه به سمت نیجریه عقب نشینی کنند نزدیک به ۱۰ خانه، بازار محلی و شمار بسیاری از احشام را آتش زدند. آنها همچنین دو دستگاه خودرو را با خود بردند.

ارتش اطمینان داد برای از بین بردن تروریست ها عملیات پاکسازی را در منطقه انجام می دهد.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

*هشدار :افراد زیر ۱۸ سال و کسانی که ناراحتی قلبی دارند از دیدن تصاویر جدا خودداری کنند.

جنایات بوکوحرام

جنایتی دیگر از گروه تروریستی بوکوحرم

بوکوحرام

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات