انفجار ۲۱ خانه مسیحیان موصل توسط داعش Reviewed by Momizat on . انفجار ۲۱ خانه مسیحیان موصل توسط داعش داعش: خب همانطور که میدانید داعش در موصل جنایت های بسیاری چه در حق شیعیان و چه اهل سنت و چه مسیحیان و ... انجام داده است و انفجار ۲۱ خانه مسیحیان موصل توسط داعش داعش: خب همانطور که میدانید داعش در موصل جنایت های بسیاری چه در حق شیعیان و چه اهل سنت و چه مسیحیان و ... انجام داده است و Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » انفجار ۲۱ خانه مسیحیان موصل توسط داعش

تبلیغات

انفجار ۲۱ خانه مسیحیان موصل توسط داعش

انفجار ۲۱ خانه مسیحیان موصل توسط داعش

داعش,انفجار ۲۱ خانه مسیحیان موصل توسط داعش

داعش: خب همانطور که میدانید داعش در موصل جنایت های بسیاری چه در حق شیعیان و چه اهل سنت و چه مسیحیان و … انجام داده است و این بار هم در موصل گروه تروریستی داعش ۲۱ خانه مسیحیان را منفجر کرد.

به گزارش میهن گرام :مسؤول اطلاع رسانی در حزب دموکرات کردستان عراق در موصل، شنبه اعلام کرد که گروه تروریستی داعش، ۲۱ خانه متعلق به مسیحیان و قوم “شبک” را در شهر قرقوش در دشت نینوا منفجر کرده است.

سعید مموزینی، مسؤول اطلاع رسانی در حزب دموکرات کردستان در موصل در گفتگو با سایت سومریه نیوز با اعلام این خبر افزود: داعش طی روزهای گذشته صدها خانه را در منطقه دشت نینوا منفجر کرده است.

وی علت این رفتارها را ضعف داعش به دلیل ناکامی های اخیر دانست و گفت: داعش می کوشد با ایجاد ترس و وحشت در میان مردم، بر ضعف خود سرپوش بگذارد.

انفجار ۲۱ خانه مسیحیان موصل توسط داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات