ترور یک مقام ارشد امنیتی مصر توسط داعش +عکس Reviewed by Momizat on . ترور یک مقام ارشد امنیتی مصر توسط داعش +عکس اخبار داعش :مصر هم که حال و روز زیاد خوبی ندارد به کشوری مناسب برای حضور داعش تبدیل شده است و این گروه تروریستی بعد ترور یک مقام ارشد امنیتی مصر توسط داعش +عکس اخبار داعش :مصر هم که حال و روز زیاد خوبی ندارد به کشوری مناسب برای حضور داعش تبدیل شده است و این گروه تروریستی بعد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ترور یک مقام ارشد امنیتی مصر توسط داعش +عکس

تبلیغات

ترور یک مقام ارشد امنیتی مصر توسط داعش +عکس

ترور یک مقام ارشد امنیتی مصر توسط داعش +عکس

ترور یک مقام ارشد امنیتی مصر توسط داعش +عکس

اخبار داعش :مصر هم که حال و روز زیاد خوبی ندارد به کشوری مناسب برای حضور داعش تبدیل شده است و این گروه تروریستی بعد از حضور خود در مصر دست به جنایات مختلفی زده است که در ادامه به یکی از عملیات های تروریستی داعش می پردازیم.

به گزارش میهن گرام :عناصر این گروه تروریستی بمبی را در مسیر حرکت خودروی معاون مدیر اداره امنیت منطقه «سینای شمالی» مصر در شهر «عریش» منفجر کردند.

اما سرلشگر «مصطفی الرزاز» از این انفجار جان سالم به در برد و تنها دو سرباز و یک شهروند غیرنظامی به صورت سطحی در این انفجار مجروح شدند.

منطقه سینای مصر در طول هفته ها و ماه های اخیر بارها شاهد عملیات های تروریستی گروه داعش بوده است.

فعالیت شاخه مصری داعش از یک سال پیش در این کشور آغاز شده و این گروه از آن زمان تاکنون ده ها عملیات تروریستی را بر ضد دولت، مردم و ارتش مصر انجام داده است.

ترور یک مقام ارشد امنیتی مصر

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات