تخریب قبرستانی در شهر سرت توسط داعش Reviewed by Momizat on . تخریب قبرستانی در شهر سرت توسط داعش اخبار داعش :گروه تروریستی داعش معمولا در کشورهای بحران زده حضور دارد که یکی از این کشورها لیبی بود که داعش به سرعت در آن رشد تخریب قبرستانی در شهر سرت توسط داعش اخبار داعش :گروه تروریستی داعش معمولا در کشورهای بحران زده حضور دارد که یکی از این کشورها لیبی بود که داعش به سرعت در آن رشد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » تخریب قبرستانی در شهر سرت توسط داعش

تبلیغات

تخریب قبرستانی در شهر سرت توسط داعش

تخریب قبرستانی در شهر سرت توسط داعش

تخریب قبرستانی در شهر سرت توسط داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی داعش معمولا در کشورهای بحران زده حضور دارد که یکی از این کشورها لیبی بود که داعش به سرعت در آن رشد کرد و دست به جنایات مختلفی در لیبی زد که در یکی از تازه ترین اقدام های خود قبرهای قبرستانی در شهر سرت در جنوب لیبی را ویران کردند.

به گزارش میهن گرام :داعش اقدام جدیدی را در کشور لیبی انجام داد.

عناصر این گروه تروریستی با رفتن به قبرستانی در شهر سرت در جنوب لیبی، قبرهای مردگان را ویران کردند.

گروه تروریستی داعش هدف از این کار را مبارزه با شرک و گسترش توحید اعلام کرده است.

تخریب قبور یکی از آموزه های فرقه وهابیت است که عناصر داعش پس از اشغال هر منطقه ای این آموزه را عملی می کنند.

بیش از یک سالی است که فعالیت داعش در لیبی آغاز شده و این گروه تروریستی در این مدت صدها عملیات تروریستی را در این کشور آفریقایی انجام داده است.

هم اکنون مناطق وسیعی در لیبی از جمله شهرهای سرت و درنه در اشغال داعش است و قوانین ویژه این گروه تروریستی در این مناطق اجرا می شود.

تخریب قبر

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات