وادار شدن داعشی ها به خودکشی توسط ایران Reviewed by Momizat on . وادار شدن داعشی ها به خودکشی توسط ایران اخبار داعش :همانطور که میدانید اعضا داعش و همچنین کشورهای حامی این گروه های تروریستی به شدت از ایران وحشت دارند. اکنون خ وادار شدن داعشی ها به خودکشی توسط ایران اخبار داعش :همانطور که میدانید اعضا داعش و همچنین کشورهای حامی این گروه های تروریستی به شدت از ایران وحشت دارند. اکنون خ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » وادار شدن داعشی ها به خودکشی توسط ایران

تبلیغات

وادار شدن داعشی ها به خودکشی توسط ایران

وادار شدن داعشی ها به خودکشی توسط ایران

وادار شدن داعشی ها به خودکشی توسط ایران

اخبار داعش :همانطور که میدانید اعضا داعش و همچنین کشورهای حامی این گروه های تروریستی به شدت از ایران وحشت دارند. اکنون خبرهایی از ادعای یک روزنامه سعودی منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :روزنامه سعودی “العرب” نوشت: « راهبرد اصلی نیروهای عراقی در عملیات آزادسازی موصل، مسدود کردن مسیرهای اطراف این شهر به شکل “نعل اسب” بود تا سه سمت از جبهه بسته شود و جهت چهارم که در غرب شهرستان موصل قرار داشت، باز بماند.»

العرب در ادامه نوشت: «این مدل، برای پس گرفتن چند شهرستان عراق از داعش طی دو سال گذشته مورد استفاده بوده است. اما ایران با تغییر این روش کاری کرد که داعشی ها یا خودکشی می کردند تا دست ارتش عراق نیافتند یا اینکه تا نفس و مهمات داشتند، جنگ می کردند.»

العرب ادامه داد: «یکی از مقامات “کرد” مدعی است که طرح اولیه جنگ به این صورت بود که در قسمت غربی منطقه ای را برای فرار تروریست ها ایجاد کنیم تا بتوانند از طریق آن فرار کنند اما ایران با بستن تمام راه های خروجی، باعث لغو ایده اولیه شد.»

داعش

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات