داعش ۳۰۰ نفر از توابین را اعدام کرد Reviewed by Momizat on . داعش 300 نفر از توابین را اعدام کرد اخبار :گروه تروریستی تکفیری داعش در ادامه جنایات خود این بار 300 نفر از توابین را اعدام کرد. داعش بیشتر برای ترساندن مردم در داعش 300 نفر از توابین را اعدام کرد اخبار :گروه تروریستی تکفیری داعش در ادامه جنایات خود این بار 300 نفر از توابین را اعدام کرد. داعش بیشتر برای ترساندن مردم در Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » داعش ۳۰۰ نفر از توابین را اعدام کرد

تبلیغات

داعش ۳۰۰ نفر از توابین را اعدام کرد

داعش ۳۰۰ نفر از توابین را اعدام کرد

داعش 300 نفر از توابین را اعدام کرد

اخبار :گروه تروریستی تکفیری داعش در ادامه جنایات خود این بار ۳۰۰ نفر از توابین را اعدام کرد. داعش بیشتر برای ترساندن مردم در مناطق مختلف دست به اینگونه جنایات می زند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از العالم : یکی از اعضای شورای استان نینوا اعلام کرد؛ داعش ۳۰۰ تن از غیر نظامیان و نیروهای سابق امنیتی را که در موصل به اسارت گرفته بود، اعدام کرده است.

حسام الدین العبار، یکشنبه به پایگاه السومریه عراق گفت: داعش ۳۰۰ نفر را به اتهام همکاری با دستگاه های امنیتی عراق اعدام کرده است و بیشتر این افراد از کسانی بوده اند که پس از ورود داعش به استان نینوا، به «توّابین» شهرت یافتند.

العبار افزود: داعش این افراد را که مدتی در زندان های این گروه تروریستی بوده اند، در روستای المشیرفه در شمال موصل با شلیک گلوله اعدام و از این جنایت فیلم برداری کرده است.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات