شهادت زنان عراقی در بمباران ائتلاف آمریکا Reviewed by Momizat on . شهادت زنان عراقی در بمباران ائتلاف آمریکا اخبار داعش :بار دیگر ائتلاف مبارزه با داعش به رهبری آمریکا دست به جنایت هولناکی زد و باعث شهادت تعداد زیادی شد. قبلا ن شهادت زنان عراقی در بمباران ائتلاف آمریکا اخبار داعش :بار دیگر ائتلاف مبارزه با داعش به رهبری آمریکا دست به جنایت هولناکی زد و باعث شهادت تعداد زیادی شد. قبلا ن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » شهادت زنان عراقی در بمباران ائتلاف آمریکا

تبلیغات

شهادت زنان عراقی در بمباران ائتلاف آمریکا

شهادت زنان عراقی در بمباران ائتلاف آمریکا

شهادت زنان عراقی در بمباران ائتلاف آمریکا

اخبار داعش :بار دیگر ائتلاف مبارزه با داعش به رهبری آمریکا دست به جنایت هولناکی زد و باعث شهادت تعداد زیادی شد. قبلا نیز این ائتلاف دست به اینگونه جنایات زده بود.

به گزارش میهن گرام :ائتلاف بین المللی موسوم به مبارزه با داعش به رهبری آمریکا جنایت دیگری را در عراق مرتکب شد.

جنگنده های این ائتلاف امروز جمعه سی مهرماه یک مجلس عزاداری را در منطقه “داقوق” در جنوب استان کرکوک بمباران کردند.

در این حمله ۲۰ زن شیعه عراقی شهید و ۵۰ نفر دیگر هم مجروح شدند، با توجه به شدت جراحت مجروحین احتمال افزایش آمار شهدا طی ساعات آتی هم می رود.

همچنین جنگنده های ائتلاف همچنین امروز یک زمین فوتبال را در منطقه “تازه” درجنوب کرکوک بمباران کردند که خوشبختانه این حمله تلفات جانی در پی نداشت.

مقام های عراقی تاکنون به این جنایت واکنشی نشان ندادند.

امروز شهر کرکوک و مناطق پیرامون آن شاهد عملیات تروریستی داعش بود وهنوز درگیری بین عناصر این گروه تروریستی و نیروهای نظامی عراق در کرکوک ادامه دارد.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات