اجبار دختران کم سن به ازدواج با عناصر داعش Reviewed by Momizat on . اجبار دختران کم سن به ازدواج با عناصر داعش اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی داعش تاکنون جنایات زیادی را علیه زنان و دختران در مناطق مختلف انجام داده اجبار دختران کم سن به ازدواج با عناصر داعش اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی داعش تاکنون جنایات زیادی را علیه زنان و دختران در مناطق مختلف انجام داده Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اجبار دختران کم سن به ازدواج با عناصر داعش

تبلیغات

اجبار دختران کم سن به ازدواج با عناصر داعش

اجبار دختران کم سن به ازدواج با عناصر داعش

اجبار دختران کم سن به ازدواج با عناصر داعش

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی داعش تاکنون جنایات زیادی را علیه زنان و دختران در مناطق مختلف انجام داده است. اکنون خبرهایی از اجبار دختران کم سن به ازدواج با عناصر داعش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :به نقل از وبسایت خبری “بوابه الوسط” لیبی، یک منبع نظامی تأکید کرد که ۸ زن داعشی در لیبی که تابعیت کشور اریتره دارند، به دست البنیان المرصوص -که متشکل از نیروهای دواطلب مردمی است- اسیر شدند.

بنا بر این گزارش، اسیر شدن این زنان داعشی در پی پخش اعلامیه هایی صورت گرفت که هواپیماهای لیبی بر فرار پایگاه های داعش ریخته بودند.

در همین حال هم دار الافتای مصر در بیانیه ای اعلام کرد که داعش در شهر درنه در شمال شرق لیبی خانواده ها را مجبور می کند که دختران کم سن و سال خود را به ازدواج اعضای این گروه تروریستی و تکفیری دربیاورند.

بر اساس این گزارش، برخی از این دختران ۱۲ ساله هستند و داعش به خانواده های آنها اعلام می کند که اگر دختران خود را به ازدواج اعضای این گروه تروریستی دربیاورند ، امنیت جانی خواهند داشت.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات