موشک ذوالفقار برای مبارزه با داعش Reviewed by Momizat on . موشک ذوالفقار برای مبارزه با داعش اخبار داعش :همانطور که در جریان هستید نیروهای عراقی ضربه های سنگینی را به داعش زده اند و خیلی از مناطق را از وجود گروه تروریست موشک ذوالفقار برای مبارزه با داعش اخبار داعش :همانطور که در جریان هستید نیروهای عراقی ضربه های سنگینی را به داعش زده اند و خیلی از مناطق را از وجود گروه تروریست Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » موشک ذوالفقار برای مبارزه با داعش

تبلیغات

موشک ذوالفقار برای مبارزه با داعش

موشک ذوالفقار برای مبارزه با داعش

موشک ذوالفقار برای مبارزه با داعش

اخبار داعش :همانطور که در جریان هستید نیروهای عراقی ضربه های سنگینی را به داعش زده اند و خیلی از مناطق را از وجود گروه تروریستی داعش پاکسازی کردند. نیروهای عراقی جدیدا از یکی از موشک های خود برای مبارزه با داعش رونمایی کردند.

ابراهیم الفهداوی خاطر نشان کرد: نام این موشک ذوالفقار و برد آن دو کیلومتر است.

وی گفت: بخشی از پلیس محلی، نیروی واکنش سریع و عشایر با هماهنگی کمیته امنیتی شورای بخش الخالدیه (۲۳ کیلومتری شرق الرمادی) توانستند ۱۲۰ موشک دست ساز با نام ذوالفقار تولید کنند که هدف از آن موشک باران پایگاههای داعش و پاسخ به حملات آنان در جزیره الخالدیه است.

الفهداوی خاطرنشان کرد: هزینه یک موشک افزون بر یک میلیون دینار، طول آن ۲ متر و قطر آن ۴۰ سانتیمتر و بردش ۲ کیلومتر است.

وی افزود: این اولین باری است که به شکل ویژه ای این موشکها در الخالدیه و الانبار تولید می شود.

گفتنی است که گروه تروریستی داعش هر از گاهی بخش الخالدیه و منطقه الحبانیه از توابع آن در شمال استان کربلا را با موشک و گلوله های خمپاره هدف قرار می دهد و در نتیجه این حملات شماری از مردم و غیر نظامیان متحمل تلفات جانی و خسارات مالی می شوند.

یاد آور می شود که نیروهای داوطلب مردمی عراق مجموعه ای از موشکهای دست ساز از جمله عاشورا، القاهر، ذوالفقار، الاشتر، ارکان … خیبر و عابس را برای مقابله با تروریست های داعش در اختیار دارد.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات