پیام تند و شدید سرکرده القاعده به سرکرده داعش Reviewed by Momizat on . پیام تند و شدید سرکرده القاعده به سرکرده داعش اخبار داعش :بعد از جدایی داعش از القاعده همچنان درگیری ها میان این دو گروه تروریستی تکفیری وجود دارد. اکنون خبرهای پیام تند و شدید سرکرده القاعده به سرکرده داعش اخبار داعش :بعد از جدایی داعش از القاعده همچنان درگیری ها میان این دو گروه تروریستی تکفیری وجود دارد. اکنون خبرهای Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » پیام تند و شدید سرکرده القاعده به سرکرده داعش

تبلیغات

پیام تند و شدید سرکرده القاعده به سرکرده داعش

پیام تند و شدید سرکرده القاعده به سرکرده داعش

پیام تند و شدید سرکرده القاعده به سرکرده داعش

اخبار داعش :بعد از جدایی داعش از القاعده همچنان درگیری ها میان این دو گروه تروریستی تکفیری وجود دارد. اکنون خبرهایی از پیام تند و شدید سرکرده القاعده به سرکرده داعش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :سرکرده القاعده در پیامی با تأکید بر اینکه داعش و خلیفه آن در تلاشند بین صفوف مجاهدین[!] دودستگی و تفرقه ایجاد کنند، گفت: «گروه ابراهیم البدری (ابوبکر بغدادی) از خوارج بدتر شده‌اند و علاوه بر تکفیر مردم مسلمان، علما، صالحان و مجاهدان را هم تکفیر می‌کنند. انگار آن‌ها پیغمبرند که مخالفان خود را تکفیر می‌کنند!»

به گزارش اندیشکده رصد راهبردی، ایمن الظواهری افزوده است: «ما از البدری می‌خواهیم در بیانیه‌ای رسمی، ادله‌ای موثق برای اثبات کفر ما بیاورد. همچنین مشخصات کسانی که با او بیعت کرده‌اند را اعلام کند؛ به‌خصوص کسانی که از بین نیروهای سابق صدام و بالأخص نیروهای اطلاعاتی رژیم بعثی عراق به داعش پیوسته‌اند. البدری باید توضیح دهد که به چه حقی چنین کسانی را بر سرنوشت مسلمین مسلط کرده است؟»

جالب اینجاست که رهبر گروه تکفیری القاعده، تروریست‌های همسان خود را به «تکفیری» بودن متهم نموده است!

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات